Basketbalclub Haantjes Dhondt Interieur Oudenaarde

MEDEDELINGEN

Eetfestijn 18+19/05/2019

Ons volgende eetfestijn zal doorgaan op 18+19/05/2019.

Noteer deze datum alvast in jullie agenda!

 
Sfeerbeelden van start 2019

Klik hier voor meer foto's

 

NIEUWS

Foto: de allereerste herenploeg (seizoen 1948-1949)

BBC HAANTJES OUDENAARDE heeft een héél lange, boeiende en rijke geschiedenis...
Het oorspronkelijke Haantjes Leupegem en het Fonteinplein ontstonden uit een soort wisselwerking.  

  Lees meer...

Meer mededelingen ...

Uitslagen

Kies een periode uit de lijst

09/02 Remant Basics Melsele-Beveren G10 A - (03) Microben G10A (gemengd) : 1 - 1
09/02 Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - (04) Microben G10B (gemengd) : 1 - 1
09/02 BC Black Boys Erpe-Mere G14 A - (08) Pupillen G14B (jongens) : 91 - 41
09/02 Panters Baasrode G08 A - (02) Pré-microben G08 (gemengd) : 1 - 1
09/02 BBC Falco Gent J21 C - (12) Junioren J21A (jongens) : 72 - 60
09/02 BBC Houtem HSE C - (15) Heren C (3°prov) : 49 - 81
09/02 BBC Houtem HSE B - (14) Heren B (2°prov) : 66 - 70
10/02 Amon Jeugd Gentson G12 A - (05) Benjamins G12A (jongens) : 84 - 32
10/02 BBC Wildcats Gavere J16 A - (09) Miniemen J16A (jongens) : 72 - 35
10/02 BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE - (16) Dames A (2°prov) : 33 - 46
10/02 BT Holstra Wevelgem-Moorsele J18 A - (10) Kadetten J18A (jongens) : 84 - 59
10/02 BBC Erembodegem J18 A - (11) Kadetten J18B (jongens) : 109 - 34
10/02 BBC Hyundai Wille Hansbeke HSE A - (13) Heren A (1°land.) : 100 - 68

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

16/02 11:00 (02) Pré-microben G08 (gemengd) - BBC Houtem G08 B 1 1
16/02 12:30 BBC Houtem G10 A - (03) Microben G10A (gemengd) 1 1
16/02 13:00 (09) Miniemen J16A (jongens) - Tigers Evergem J16 A 59 64
16/02 13:00 (05) Benjamins G12A (jongens) - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 A 82 52
16/02 17:00 BBC Glory Bazel G10 B - (04) Microben G10B (gemengd) 1 1
16/02 17:00 (08) Pupillen G14B (jongens) - BBC Wildcats Gavere G14 A
16/02 18:00 (15) Heren C (3°prov) - Sgolba Aalter HSE C
16/02 20:00 (14) Heren B (2°prov) - BBC Wildcats Gavere HSE A
17/02 09:00 BBC Deinze-Nazareth G14 B - (07) Pupillen G14A (jongens)
17/02 13:00 (11) Kadetten J18B (jongens) - Onderons Grembergen J18 A
17/02 15:00 (10) Kadetten J18A (jongens) - BBC Spie Izegem J18 A
17/02 17:00 (13) Heren A (1°land.) - BC Asse-Ternat HSE A