Basketbalclub Haantjes Dhondt Interieur Oudenaarde

MEDEDELINGEN

Spaghettifestijn zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

 

NIEUWS

Foto: de allereerste herenploeg (seizoen 1948-1949)

BBC HAANTJES OUDENAARDE heeft een héél lange, boeiende en rijke geschiedenis...
Het oorspronkelijke Haantjes Leupegem en het Fonteinplein ontstonden uit een soort wisselwerking.  

  Lees meer...

Meer mededelingen ...

Uitslagen

Kies een periode uit de lijst

17/11 Amon Jeugd Gentson G10 A - (03) Microben G10A (gemengd) : 1 - 1
17/11 (02) Pré-microben G08 (gemengd) - DBC Duopaint Osiris Aalst G08 A : 1 - 1
17/11 KBBC Bavi Gent J18 B - (11) Kadetten J18B (jongens) : 66 - 44
17/11 (08) Pupillen G14B (jongens) - BC Lede G14 A : 21 - 112
17/11 (15) Heren C (3°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE B : 56 - 55
17/11 (14) Heren B (2°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE A : 82 - 80
17/11 (16) Dames A (2°prov) - BBC Hotshots Destelbergen DSE A : 36 - 50
18/11 BBC Helios Ford Zottegem G14 A - (07) Pupillen G14A (jongens) : 49 - 32
18/11 (12) Junioren J21A (jongens) - Amon Jeugd Gentson J21 A : 55 - 43
18/11 BBC Houtem G12 A - (05) Benjamins G12A (jongens) : 74 - 47
18/11 (13) Heren A (1°land.) - Hubo Limburg United HSE C : 70 - 82

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

24/11 09:00 (03) Microben G10A (gemengd) - BBC Helios Ford Zottegem G10 A 1 1
24/11 09:00 Gent-Oost Eagles G08 B - (02) Pré-microben G08 (gemengd) 1 1
24/11 11:00 (04) Microben G10B (gemengd) - Onderons Grembergen G10 B 1 1
24/11 11:00 BBC Wuitens Hamme J18 A - (11) Kadetten J18B (jongens)
24/11 13:00 (05) Benjamins G12A (jongens) - Crelan Okapi Aalstar G12 A
24/11 13:00 (10) Kadetten J18A (jongens) - BC Asse-Ternat J18 A
24/11 15:00 (08) Pupillen G14B (jongens) - BBC Helios Ford Zottegem G14 B
24/11 16:30 BC Black Boys Erpe-Mere DSE A - (16) Dames A (2°prov)
24/11 18:45 BBC Olympia Denderleeuw HSE B - (14) Heren B (2°prov)
24/11 20:15 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A - (13) Heren A (1°land.)
25/11 09:30 BBC Hyundai Wille Hansbeke J21 A - (12) Junioren J21A (jongens)
25/11 13:00 (11) Kadetten J18B (jongens) - Panters Baasrode J18 B
25/11 14:30 Crelan Okapi Aalstar HSE C - (15) Heren C (3°prov)