Basketbalclub Haantjes Dhondt Interieur Oudenaarde

Mededelingen

Op zondag 5 mei, speelden onze U21 Juniors tegen Falco Gent en werden kampioen Oost-Vlaanderen.

Proficiat aan de spelers, coach en de trouwe supporters.

Op vrijdag 6 september was er de huldiging van onze kampioenen op het Stadhuis van Oudenaarde.   Lees meer...


Meer mededelingen ...

Historiek

Foto: de allereerste herenploeg (seizoen 1948-1949)

BBC HAANTJES OUDENAARDE heeft een héél lange, boeiende en rijke geschiedenis...
Het oorspronkelijke Haantjes Leupegem en het Fonteinplein ontstonden uit een soort wisselwerking.  

  Lees meer...

Meer mededelingen ...

Uitslagen

Kies een periode uit de lijst

09/11 BBC Wildcats Gavere J21 A - (11) Junioren J21B (jongens) : 53 - 73
09/11 BBC Zulte ID-recruitment G10 A - (04) Microben G10B (gemengd) : 1 - 1
09/11 Basket Poperinge J21 A - (12) Junioren J21A (jongens) : 37 - 86
09/11 (06) Benjamins M12A - B.C. Blue Stars Brugge M12 A : 45 - 35
09/11 Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 B - (10) Kadetten J18A (jongens) : 61 - 50
09/11 Rozenbeka Oostrozebeke G12 B - (05) Benjamins G12A : 20 - 81
09/11 (09) Miniemen J16A (jongens) - BBC Falco Gent J16 B : 21 - 56
09/11 BC Black Boys Erpe-Mere HSE B - (14) Heren B (2°prov) : 72 - 84
09/11 Onderons Grembergen HSE A - (15) Heren C (3°prov) : 62 - 52
09/11 Stevoort BBC HSE A - (13) Heren A (1°land.) : 75 - 85
09/11 (16) Dames A (2°prov) - BBC Wildcats Gavere DSE C : 75 - 69
10/11 Amon Jeugd Gentson G14 B - (07) Pupillen G14A (gemengd) : 64 - 58

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

11/11 09:00 Amon Jeugd Gentson G10 C - (03) Microben G10A (gemengd) 1 1
11/11 11:00 Amon Jeugd Gentson G14 C - (08) Pupillen G14B (jongens) 49 33
13/11 19:30 (16) Dames A (2°prov) - BBC Houtem DSE A
14/11 20:30 (14) Heren B (2°prov) - Gent-Oost Eagles HSE B
14/11 21:00 Panters Baasrode HSE A - (13) Heren A (1°land.)
16/11 09:00 (03) Microben G10A (gemengd) - LDP Donza G10 D
16/11 09:00 Amon Jeugd Gentson J16 C - (09) Miniemen J16A (jongens)
16/11 11:00 (04) Microben G10B (gemengd) - Bobcat Wielsbeke G10 B
16/11 11:30 (05) Benjamins G12A - LDP Donza G12 C
16/11 13:00 (08) Pupillen G14B (jongens) - BBC Erembodegem G14 B
16/11 14:30 Bobcat Wielsbeke M12 A - (06) Benjamins M12A
16/11 17:00 Remant Basics Melsele-Beveren DSE A - (16) Dames A (2°prov)
17/11 12:30 (11) Junioren J21B (jongens) - BBC Desselgem J21 A
17/11 13:00 (07) Pupillen G14A (gemengd) - Kortrijk Spurs G14 B
17/11 15:00 (10) Kadetten J18A (jongens) - BBC Falco Gent J18 B
17/11 17:00 (13) Heren A (1°land.) - Hubo Limburg United HSE C