Basketbalclub Haantjes Dhondt Interieur Oudenaarde

Mededelingen

Op zondag 5 mei, speelden onze U21 Juniors tegen Falco Gent en werden kampioen Oost-Vlaanderen.

Proficiat aan de spelers, coach en de trouwe supporters.

Op vrijdag 6 september was er de huldiging van onze kampioenen op het Stadhuis van Oudenaarde.   Lees meer...


Meer mededelingen ...

Historiek

Foto: de allereerste herenploeg (seizoen 1948-1949)

BBC HAANTJES OUDENAARDE heeft een héél lange, boeiende en rijke geschiedenis...
Het oorspronkelijke Haantjes Leupegem en het Fonteinplein ontstonden uit een soort wisselwerking.  

  Lees meer...

Meer mededelingen ...

Uitslagen

Kies een periode uit de lijst

14/09 B.C. Blue Stars Brugge M12 A - (06) Benjamins M12A : 36 - 53
14/09 BBC United Ninove G12 A - (05) Benjamins G12A : 46 - 54
14/09 (08) Pupillen G14B (jongens) - Amon Jeugd Gentson G14 C : 37 - 30
14/09 BBC Falco Gent J16 B - (09) Miniemen J16A (jongens) : 78 - 44
14/09 (15) Heren C (3°prov) - The Tower Aalst HSE A : 43 - 60
14/09 (14) Heren B (2°prov) - BBC Houtem HSE B : 79 - 52
14/09 Amon Jeugd Gentson DSE D - (16) Dames A (2°prov) : 31 - 63
15/09 (11) Junioren J21B (jongens) - BBC Wildcats Gavere J21 A : 63 - 59
15/09 (07) Pupillen G14A (jongens) - Amon Jeugd Gentson G14 B : 30 - 35
15/09 (12) Junioren J21A (jongens) - Basket Poperinge J21 A : 87 - 37
15/09 (10) Kadetten J18A (jongens) - Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 B : 39 - 80
15/09 (13) Heren A (1°land.) - BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A : 84 - 67

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

19/09 20:15 (14) Heren B (2°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE A
21/09 10:00 Kortrijk Spurs J21 C - (12) Junioren J21A (jongens)
21/09 13:30 (06) Benjamins M12A - Kon BBC De Panne vzw M12 A
21/09 14:30 BBC Wildcats Gavere G10 B - (04) Microben G10B (gemengd)
21/09 16:00 (09) Miniemen J16A (jongens) - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J16 A
21/09 18:15 Panters Baasrode DSE A - (16) Dames A (2°prov)
21/09 20:00 BBC Lions Gent HSE A - (15) Heren C (3°prov)
21/09 20:30 BC Lede HSE A - (14) Heren B (2°prov)
21/09 20:30 KBBC T&T Turnhout HSE A - (13) Heren A (1°land.)
22/09 12:30 (11) Junioren J21B (jongens) - LDP Donza J21 C
22/09 13:00 BBC Houtem G10 B - (03) Microben G10A (gemengd)
22/09 13:00 Koninklijke Basket Avelgem G12 A - (05) Benjamins G12A
22/09 13:00 (07) Pupillen G14A (jongens) - LDP Donza G14 D
22/09 14:00 BC Black Boys Erpe-Mere G14 B - (08) Pupillen G14B (jongens)
22/09 15:00 (10) Kadetten J18A (jongens) - LDP Donza J18 B