Wedstrijden

Wedstrijd jeugdploegen

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaalVertrek
Oefenwedstrijd02/08/2018 20:30Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B83 - 64(13) Heren A (1°land.)De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
Beker van Oost-Vlaanderen11/08/2018 20:30BBC Latem - De Pinte HSE C60 - 33(15) Heren C (3°prov)OCP
Oefenwedstrijd18/08/2018 13:00Bent Merkschoenen Waregem G12 B47 - 28(05) Benjamins G12A (jongens)De Treffer (Stedelijke Sporthal)
Beker van Oost-Vlaanderen18/08/2018 18:30BBC Wildcats Gavere HSE B56 - 100(14) Heren B (2°prov)De Vierklaver
Oefenwedstrijd19/08/2018 17:00Silaba Zelzate HSE A50 - 77(13) Heren A (1°land.)Eurohall Zelzate
Beker van Oost-Vlaanderen25/08/2018 20:20BBC Feniks Futuria Gent HSE B78 - 41(15) Heren C (3°prov)Hekers
Oefenwedstrijd25/08/2018 20:30BBC Houtem HSE A81 - 98(13) Heren A (1°land.)De Fabriek
Oefenwedstrijd26/08/2018 17:00BJM-Gembas Knesselare HSE A63 - 100(13) Heren A (1°land.)Sporthal Flabbaert
Beker van Oost-Vlaanderen30/08/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)84 - 68BBC Hotshots Destelbergen HSE A't Sportkot
Oefenwedstrijd02/09/2018 11:30BBC Wildcats Gavere G14 A67 - 41(08) Pupillen G14B (jongens) De Vierklaver
Beker van Oost-Vlaanderen02/09/2018 15:00Tigers Evergem HSE B52 - 96(14) Heren B (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
Oefenwedstrijd02/09/2018 17:00Gent-Oost Eagles HSE A81 - 73(13) Heren A (1°land.)Sporthalle Melle Vogelhoek
Competitie08/09/2018 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)70 - 35BBC Latem - De Pinte J16 A't Sportkot
Competitie08/09/2018 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)29 - 55BBC Houtem G14 A't Sportkot
Competitie08/09/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)72 - 83BBC Helios Ford Zottegem HSE B't Sportkot
Competitie09/09/2018 13:00(11) Kadetten J18B (jongens)37 - 71Remant Basics Melsele-Beveren J18 B't Sportkot
Competitie09/09/2018 17:00(13) Heren A (1°land.)74 - 60BBC Helios Ford Zottegem HSE A't Sportkot
Competitie15/09/2018 13:00BBC Glory Bazel G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Sportcentrum De Dulpop
Competitie15/09/2018 13:15KBBC Bavi Gent G14 A54 - 49(07) Pupillen G14A (jongens)Neptunus
Competitie15/09/2018 14:30BC Lede J16 A42 - 50(09) Miniemen J16A (jongens)De Ommegang
Competitie15/09/2018 16:00BBC Latem - De Pinte HSE C68 - 67(14) Heren B (2°prov)OCP
Competitie15/09/2018 20:30K-Basketteam Kortrijk HSE A90 - 89(13) Heren A (1°land.)Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
Competitie16/09/2018 15:00Basket Meetjesland J18 A82 - 44(11) Kadetten J18B (jongens)Sporthal Kaprijke Berkakker
Beker van Oost-Vlaanderen20/09/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)62 - 71BBC Helios Ford Zottegem HSE BRode Los
Competitie22/09/2018 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)34 - 45Sgolba Aalter G14 ARode Los
Competitie22/09/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)66 - 70KBBC Upkot Sparta Laarne HSE ARode Los
Competitie23/09/2018 13:00(12) Junioren J21A (jongens)94 - 48BJM-Gembas Knesselare J21 ARode Los
Competitie23/09/2018 17:00(13) Heren A (1°land.)79 - 63BBC De West-Hoek Zwevezele HSE ARode Los
Competitie29/09/2018 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1Gent-Oost Eagles G10 ARode Los
Competitie29/09/2018 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1Gent-Oost Eagles G10 BRode Los
Competitie29/09/2018 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1BBC Houtem G08 BRode Los
Competitie29/09/2018 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)67 - 31BBC Erembodegem G12 ARode Los
Competitie29/09/2018 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)17 - 67BBC Helios Ford Zottegem G12 BRode Los
Beker van Oost-Vlaanderen29/09/2018 20:30Panters Baasrode HSE B71 - 78(13) Heren A (1°land.)Pantershal
Competitie06/10/2018 09:00DBC Duopaint Osiris Aalst G08 A1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)De Burcht
Competitie06/10/2018 15:00Remant Basics Melsele-Beveren J16 B52 - 56(09) Miniemen J16A (jongens)'t wit zand
Competitie06/10/2018 16:00BBC Helios Ford Zottegem G12 A118 - 17(05) Benjamins G12A (jongens)Helios
Competitie06/10/2018 20:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE C60 - 72(14) Heren B (2°prov)'t wit zand
Competitie07/10/2018 09:00Tigers Evergem G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
Competitie07/10/2018 09:00Tigers Evergem G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
Competitie07/10/2018 11:00Amon Jeugd Gentson G12 C81 - 10(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Leopoldskazerne
Competitie13/10/2018 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1Remant Basics Melsele-Beveren G10 ARode Los
Competitie13/10/2018 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1Remant Basics Melsele-Beveren G10 BRode Los
Competitie13/10/2018 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1Panters Baasrode G08 ARode Los
Competitie13/10/2018 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)21 - 79Amon Jeugd Gentson G12 ARode Los
Competitie13/10/2018 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)62 - 64BBC Wildcats Gavere J16 ARode Los
Competitie13/10/2018 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)15 - 50BC Lede G12 BRode Los
Competitie13/10/2018 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)44 - 63Crelan Okapi Aalstar G14 BRode Los
Competitie13/10/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)59 - 85BBC Houtem HSE BRode Los
Competitie20/10/2018 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1BBC Houtem G10 ARode Los
Competitie20/10/2018 09:00Panters Baasrode G08 A1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)Pantershal
Competitie20/10/2018 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1BBC Glory Bazel G10 BRode Los
Competitie20/10/2018 15:00Onderons Grembergen J18 A66 - 34(11) Kadetten J18B (jongens)Sporthal Scheldedreef
Competitie20/10/2018 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)57 - 42BBC Deinze-Nazareth G14 BRode Los
Competitie20/10/2018 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)20 - 62Crelan Okapi Aalstar G12 BRode Los
Competitie20/10/2018 20:30BBC Wildcats Gavere HSE A60 - 86(14) Heren B (2°prov)De Vierklaver
Competitie20/10/2018 20:30BC Asse-Ternat HSE A86 - 91(13) Heren A (1°land.)Sporthal Walborrepark
Competitie21/10/2018 13:30Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 A23 - 73(05) Benjamins G12A (jongens)Kluisbos
Competitie21/10/2018 17:00Tigers Evergem J16 A88 - 48(09) Miniemen J16A (jongens)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
Beker van Oost-Vlaanderen27/10/2018 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)59 - 35BBC Houtem J16 ARode Los
Beker van Oost-Vlaanderen27/10/2018 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)44 - 71Tigers Evergem G14 ARode Los
Beker van Oost-Vlaanderen28/10/2018 10:00BBC Deinze-Nazareth G12 A80 - 36(05) Benjamins G12A (jongens)Sporthal Nazareth
Competitie03/11/2018 09:00(05) Benjamins G12A (jongens)40 - 84BBC Deinze-Nazareth G12 ARode Los
Competitie03/11/2018 09:00Amon Jeugd Gentson G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Leopoldskazerne
Competitie03/11/2018 12:45Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 50 - 27(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)De Kriebel
Competitie03/11/2018 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)68 - 60Gent-Oost Eagles J16 BRode Los
Competitie03/11/2018 14:00BBC Erembodegem G14 A44 - 34(07) Pupillen G14A (jongens)Denderdal
Competitie03/11/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)88 - 47Basketbal Club Vikings Lede HSE ARode Los
Competitie04/11/2018 13:00(12) Junioren J21A (jongens)80 - 41BC Black Boys Erpe-Mere J21 ARode Los
Competitie04/11/2018 13:00(11) Kadetten J18B (jongens)38 - 44KBBC Upkot Sparta Laarne J18 BRode Los
Competitie10/11/2018 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1Onderons Grembergen G10 ARode Los
Competitie10/11/2018 10:00BBC Houtem G08 B1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)De Fabriek
Competitie10/11/2018 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1BBC Houtem G10 BRode Los
Competitie10/11/2018 11:00(07) Pupillen G14A (jongens)43 - 53BBC United Ninove G14 ARode Los
Competitie10/11/2018 12:30BC Black Boys Erpe-Mere J21 A46 - 57(12) Junioren J21A (jongens)Sint Bavo
Competitie10/11/2018 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)79 - 60BBC Eksaarde J16 ARode Los
Competitie10/11/2018 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)40 - 68Sgolba Aalter G12 ARode Los
Competitie10/11/2018 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)23 - 60BBC United Ninove G12 BRode Los
Competitie10/11/2018 18:30KBBC Bavi Gent HSE B78 - 95(14) Heren B (2°prov)Neptunus
Competitie11/11/2018 17:00K-Basketteam Kortrijk J18 A112 - 26(10) Kadetten J18A (jongens)Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
Competitie17/11/2018 09:00Amon Jeugd Gentson G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Leopoldskazerne
Competitie17/11/2018 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1DBC Duopaint Osiris Aalst G08 ARode Los
Competitie17/11/2018 11:30KBBC Bavi Gent J18 B66 - 44(11) Kadetten J18B (jongens)Neptunus
Competitie17/11/2018 12:00BC Black Boys Erpe-Mere G12 A80 - 11(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Sint Bavo
Competitie17/11/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)82 - 80BJM-Gembas Knesselare HSE ARode Los
Competitie18/11/2018 13:00BBC Helios Ford Zottegem G14 A49 - 32(07) Pupillen G14A (jongens)Helios
Competitie18/11/2018 15:00BBC Houtem G12 A74 - 47(05) Benjamins G12A (jongens)De Fabriek
Competitie24/11/2018 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1BBC Helios Ford Zottegem G10 ARode Los
Competitie24/11/2018 09:00Gent-Oost Eagles G08 B1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)Sporthalle Melle Vogelhoek
Competitie24/11/2018 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1Onderons Grembergen G10 BRode Los
Competitie24/11/2018 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)27 - 70Crelan Okapi Aalstar G12 ARode Los
Competitie24/11/2018 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)32 - 39Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 BRode Los
Competitie24/11/2018 18:45BBC Olympia Denderleeuw HSE B79 - 83(14) Heren B (2°prov)Lecompte
Competitie01/12/2018 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1BBC Scheldejeugd Temse G08 ARode Los
Competitie01/12/2018 13:00BBC United Ninove G12 A105 - 29(05) Benjamins G12A (jongens)Sporthal Ninove
Competitie01/12/2018 13:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Sporthal De Witte Molen
Competitie01/12/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)83 - 75BC Black Boys Erpe-Mere HSE BRode Los
Competitie02/12/2018 09:00BBC Helios Ford Zottegem G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Helios
Competitie02/12/2018 11:00BBC Olympia Denderleeuw G12 A76 - 12(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Lecompte
Competitie02/12/2018 15:00(11) Kadetten J18B (jongens)46 - 66BBC Erembodegem J18 ARode Los
Competitie08/12/2018 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1Amon Jeugd Gentson G10 ARode Los
Competitie08/12/2018 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 BRode Los
Competitie08/12/2018 12:00BBC Scheldejeugd Temse G08 A1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)Sporthal Temsica
Competitie08/12/2018 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)49 - 44BBC Houtem G12 ARode Los
Competitie08/12/2018 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)34 - 43BC Black Boys Erpe-Mere G12 ARode Los
Competitie08/12/2018 20:00(14) Heren B (2°prov)84 - 73BBC Eksaarde HSE ARode Los
Competitie15/12/2018 11:00BBC United Ninove G12 B21 - 58(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Sporthal Ninove
Competitie15/12/2018 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1Gent-Oost Eagles G08 BRode Los
Competitie15/12/2018 13:15Onderons Grembergen G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Gemeentelijke Basisschool Grembergen
Competitie15/12/2018 15:15BBC Falco Gent G10 C1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Rozebroeken
Competitie15/12/2018 20:30BC Lede HSE A82 - 69(14) Heren B (2°prov)De Ommegang
Competitie16/12/2018 12:45Sgolba Aalter G12 A53 - 53(05) Benjamins G12A (jongens)Sportpark Aalter
Competitie22/12/2018 11:30BBC Scheldejeugd Temse G08 A1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)Sporthal Temsica
Competitie22/12/2018 14:00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G14 A42 - 82(07) Pupillen G14A (jongens)Kluisbos
Beker van Oost-Vlaanderen23/12/2018 13:00Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A65 - 32(09) Miniemen J16A (jongens)Sporthal De Witte Molen
Competitie05/01/2019 10:45Crelan Okapi Aalstar G12 A59 - 41(05) Benjamins G12A (jongens)Forum Aalst
Competitie05/01/2019 12:00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 B57 - 40(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Kluisbos
Competitie05/01/2019 18:30BBC Helios Ford Zottegem HSE B77 - 90(14) Heren B (2°prov)Helios
Competitie05/01/2019 20:45BBC Helios Ford Zottegem HSE A82 - 91(13) Heren A (1°land.)Helios
Competitie06/01/2019 10:00BBC Houtem G14 A73 - 50(07) Pupillen G14A (jongens)De Fabriek
Competitie06/01/2019 11:00BBC Helios Ford Zottegem G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Helios
Competitie06/01/2019 13:00Remant Basics Melsele-Beveren J18 B67 - 39(11) Kadetten J18B (jongens)'t wit zand
Competitie12/01/2019 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 ARode Los
Competitie12/01/2019 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)32 - 82BBC United Ninove G12 ARode Los
Competitie12/01/2019 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)84 - 50BC Lede J16 ARode Los
Competitie12/01/2019 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)11 - 86BBC Olympia Denderleeuw G12 ARode Los
Competitie12/01/2019 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)68 - 51KBBC Bavi Gent G14 ARode Los
Competitie12/01/2019 17:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1BBC Helios Ford Zottegem G10 BRode Los
Competitie12/01/2019 20:00(14) Heren B (2°prov)83 - 72BBC Latem - De Pinte HSE CRode Los
Competitie13/01/2019 13:00(11) Kadetten J18B (jongens)43 - 66Basket Meetjesland J18 ARode Los
Competitie13/01/2019 17:00(13) Heren A (1°land.)46 - 76K-Basketteam Kortrijk HSE ARode Los
Competitie19/01/2019 10:00BBC Houtem G08 B1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)De Fabriek
Competitie19/01/2019 11:00Gent-Oost Eagles G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Sporthalle Melle Vogelhoek
Competitie19/01/2019 12:50BBC Erembodegem G12 A20 - 56(05) Benjamins G12A (jongens)Denderdal
Competitie19/01/2019 18:00KBBC Upkot Sparta Laarne HSE A78 - 75(14) Heren B (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Laarne
Competitie19/01/2019 20:15BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A77 - 97(13) Heren A (1°land.)Sporthalle Zwevezele
Competitie20/01/2019 09:30Gent-Oost Eagles G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Sportpark Bergenmeers
Competitie20/01/2019 09:30Sgolba Aalter G14 A56 - 40(07) Pupillen G14A (jongens)Sportpark Aalter
Competitie20/01/2019 13:00BBC Helios Ford Zottegem G12 B104 - 13(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Helios
Competitie27/01/2019 11:00Crelan Okapi Aalstar G14 B63 - 36(07) Pupillen G14A (jongens)Forum Aalst
Beker van Oost-Vlaanderen27/01/2019 17:00(13) Heren A (1°land.)76 - 92BBC Latem - De Pinte HSE CRode Los
Competitie02/02/2019 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1Tigers Evergem G10 ARode Los
Competitie02/02/2019 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1Tigers Evergem G10 BRode Los
Competitie02/02/2019 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1DBC Duopaint Osiris Aalst G08 ARode Los
Competitie02/02/2019 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)21 - 121BBC Helios Ford Zottegem G12 ARode Los
Competitie02/02/2019 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)56 - 42Remant Basics Melsele-Beveren J16 BRode Los
Competitie02/02/2019 15:00(07) Pupillen G14A (jongens)85 - 34Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G14 ARode Los
Competitie02/02/2019 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)26 - 90Amon Jeugd Gentson G12 CRode Los
Competitie02/02/2019 20:00(14) Heren B (2°prov)96 - 65Remant Basics Melsele-Beveren HSE CRode Los
Competitie09/02/2019 09:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) 't wit zand
Competitie09/02/2019 09:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)'t wit zand
Competitie09/02/2019 11:00Panters Baasrode G08 A1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)Pantershal
Competitie09/02/2019 14:30BC Lede G12 B60 - 24(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)De Ommegang
Competitie10/02/2019 09:00Amon Jeugd Gentson G12 A84 - 32(05) Benjamins G12A (jongens)Leopoldskazerne
Competitie10/02/2019 11:00BBC Wildcats Gavere J16 A72 - 35(09) Miniemen J16A (jongens)De Vierklaver
Competitie10/02/2019 16:30BBC Erembodegem J18 A109 - 34(11) Kadetten J18B (jongens)Denderdal
Competitie16/02/2019 09:00Crelan Okapi Aalstar G12 B72 - 16(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Forum Aalst
Competitie16/02/2019 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1BBC Houtem G08 BRode Los
Competitie16/02/2019 12:30BBC Houtem G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)De Fabriek
Competitie16/02/2019 13:00(09) Miniemen J16A (jongens)59 - 64Tigers Evergem J16 ARode Los
Competitie16/02/2019 13:00(05) Benjamins G12A (jongens)82 - 52Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 ARode Los
Competitie16/02/2019 17:00(08) Pupillen G14B (jongens) 20 - 101BBC Wildcats Gavere G14 ARode Los
Competitie16/02/2019 17:00BBC Glory Bazel G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Sportcentrum De Dulpop
Competitie17/02/2019 09:00BBC Deinze-Nazareth G14 B58 - 43(07) Pupillen G14A (jongens)Sporthal Nazareth
Competitie17/02/2019 13:00(11) Kadetten J18B (jongens)58 - 50Onderons Grembergen J18 ARode Los
Competitie23/02/2019 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1BBC Glory Bazel G10 ARode Los
Competitie23/02/2019 10:00DBC Duopaint Osiris Aalst G08 A1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)De Burcht
Competitie23/02/2019 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1Amon Jeugd Gentson G10 BRode Los
Competitie23/02/2019 13:00Gent-Oost Eagles J16 B70 - 60(09) Miniemen J16A (jongens)Sporthalle Melle Vogelhoek
Competitie23/02/2019 14:30BBC Deinze-Nazareth G12 A72 - 51(05) Benjamins G12A (jongens)Palaestra
Competitie23/02/2019 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)30 - 66Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 Rode Los
Competitie23/02/2019 17:00(07) Pupillen G14A (jongens)28 - 62BBC Erembodegem G14 ARode Los
Competitie02/03/2019 13:30BBC Latem - De Pinte J16 A42 - 58(09) Miniemen J16A (jongens)OCP
Competitie09/03/2019 13:30BBC Scheldejeugd Temse G10 A1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Sporthal Temsica
Competitie10/03/2019 15:00(11) Kadetten J18B (jongens)38 - 43KBBC Bavi Gent J18 BRode Los
Competitie16/03/2019 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1BBC Deinze-Nazareth G10 ARode Los
Competitie16/03/2019 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1Panters Baasrode G08 ARode Los
Competitie16/03/2019 11:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Sporthal De Witte Molen
Competitie16/03/2019 13:00Panters Baasrode J18 B102 - 26(11) Kadetten J18B (jongens)Pantershal
Competitie16/03/2019 15:00(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)23 - 43Gent-Oost Eagles G12 BRode Los
Competitie16/03/2019 16:30BBC Eksaarde J16 A74 - 58(09) Miniemen J16A (jongens)Sporthal De Muylaert
Competitie17/03/2019 15:00BBC Helios Ford Zottegem G14 B74 - 29(08) Pupillen G14B (jongens) Helios
Competitie23/03/2019 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1BBC Scheldejeugd Temse G10 ARode Los
Competitie23/03/2019 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1BBC Scheldejeugd Temse G08 ARode Los
Competitie30/03/2019 09:00Gent-Oost Eagles G08 B1 - 1(02) Pré-microben G08 (gemengd)Sporthalle Melle Vogelhoek
Competitie30/03/2019 11:00(04) Microben G10B (gemengd) 1 - 1BBC Falco Gent G10 CRode Los
Competitie31/03/2019 13:00(11) Kadetten J18B (jongens)50 - 55BJM-Gembas Knesselare J18 ARode Los
Competitie31/03/2019 13:00BBC Assenede G12 A31 - 35(06) Benjamins M12A BOV (meisjes)Gemeentelijke Sporthal Assenede
Competitie31/03/2019 14:45BBC Hyundai Wille Hansbeke G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Sporthal Oostbroek
Competitie06/04/2019 12:00BBC Helios Ford Zottegem G10 A1 - 1(03) Microben G10A (gemengd)Helios
Competitie06/04/2019 14:00BBC Houtem G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) De Fabriek
Competitie27/04/2019 09:00(03) Microben G10A (gemengd)1 - 1BBC Houtem G10 ARode Los
Competitie27/04/2019 11:00(02) Pré-microben G08 (gemengd)1 - 1Gent-Oost Eagles G08 BRode Los
Competitie27/04/2019 13:15Onderons Grembergen G10 B1 - 1(04) Microben G10B (gemengd) Gemeentelijke Basisschool Grembergen