Wedstrijden

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaalVertrek
OEF
OR0004050301
09/08 ?(11) Heren B (1°prov) - Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE ARode Los
OEF
OR0004050101
12/08 ?(10) Heren A (3°nat.) - Oxaco BBC Boechout HSE ARode Los
OEF
OR0024622201
13/08 ?BBC Houtem HSE B - (11) Heren B (1°prov)De Fabriek
OEF
OR0016400401
16/08 ?Bobcat Wielsbeke HSE A - (13) Heren D (4°prov)De Vlaschaard (Wielsbeke)
OEF
OR0004050501
22/08 ?(08) Kadetten J18A (jongens) - KBBC Sparta Laarne J18 BRode Los
OEF
OR0004050701
22/08 ?(13) Heren D (4°prov) - KBBC Bavi Gent HSE DRode Los
OEF
OR0004050601
29/08 ?(12) Heren C (3°prov) - Bobcat Wielsbeke HSE ARode Los
COM
INM1431CBF07
29/08 ?(06) Pupillen M14A - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen M14 ARode Los
COM
INM1431CBD01
05/09 ?(06) Pupillen M14A - Wytewa Roeselare M14 ARode Los
OEF
OR0012782501
06/09 11:00KBBC Sparta Laarne J18 B53 - 61(08) Kadetten J18A (jongens)Gemeentelijke Sporthal Laarne
OEF
OR0004050801
06/09 17:00(10) Heren A (3°nat.)64 - 77LDP Donza HSE ARode Los
OEF
OR0004050901
08/09 20:00(10) Heren A (3°nat.)84 - 72Oxaco BBC Boechout HSE ARode Los
OEF
OR0004051201
10/09 20:30(11) Heren B (1°prov)51 - 78KBBC Wikings Kortrijk HSE ARode Los
OEF
OR0004051301
12/09 ?(13) Heren D (4°prov) - Bobcat Wielsbeke HSE ARode Los
COM
INM1431CEB02
12/09 ?Basket Desselgem M14 A - (06) Pupillen M14A Leiestadion
BOV
BOVJ21PBAB01
12/09 12:00Panters Baasrode J21 B81 - 48(09) Junioren J21A (jongens)Pantershal
BOV
BOVG12PGAB01
12/09 12:30BBC Houtem G12 A104 - 14(03) Benjamins G12ADe Fabriek
OEF
OR0010681501
12/09 20:15Geranimo Bornem Basket HSE A50 - 64(10) Heren A (3°nat.)Sporthal Breeven
BOV
BOVDSEPBAC03
12/09 21:00Onderons Grembergen DSE A46 - 53(14) Dames A (1°prov)Sporthal Scheldedreef
OEF
OR0004051001
13/09 17:00(10) Heren A (3°nat.)75 - 45Soba Antwerpen HSE ARode Los
OEF
OR0013650401
17/09 20:20KBBC Bavi Gent HSE C33 - 38(12) Heren C (3°prov)Neptunus
OEF
OR0004051101
17/09 20:30(11) Heren B (1°prov)63 - 66Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE ARode Los
COM
ING1241DBA03
19/09 09:30(04) Benjamins G12B49 - 45BBC Zulte ID-recruitment G12 ARode Los
COM
INM1431CBG03
19/09 11:30(06) Pupillen M14A 78 - 9Kortrijk Spurs M14 CRode Los
COM
ING1041ALBA03
19/09 13:00(02) Microben G10A (gemengd)1 - 1Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 DRode Los
COM
INJ1641DBA03
19/09 13:30(07) Miniemen J16A (jongens)43 - 71BBC Falco Gent J16 CRode Los
COM
ING1241FBA03
19/09 15:00(03) Benjamins G12A15 - 76BBC Falco Gent G12 DRode Los
COM
INJ1441CBA03
19/09 16:00(05) Pupillen G14A (jongens)37 - 49Koninklijke Basket Avelgem G14 ARode Los
BOV
BOVDSEPBBC02
19/09 17:00BBC Houtem DSE B57 - 40(14) Dames A (1°prov)De Fabriek
OEF
OR0050393101
19/09 20:45Phantoms Basket Boom HSE A70 - 80(10) Heren A (3°nat.)Braxhall
COM
INJ1831DBA03
20/09 12:30(08) Kadetten J18A (jongens)54 - 41BBC United Ninove J18 ARode Los
COM
INJ2131BBA03
20/09 12:30(09) Junioren J21A (jongens)51 - 72Tigers Evergem J21 ARode Los
COM
ING1241DBE07
26/09 09:30(04) Benjamins G12B58 - 27B.B.C. Zele G12 ARode Los
COM
INM1431CBE09
26/09 11:30(06) Pupillen M14A 20 - 0Basket Desselgem M14 ARode Los
COM
ING1041ALBE07
26/09 13:00(02) Microben G10A (gemengd)1 - 1Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G10 ARode Los
COM
INJ1641DBE07
26/09 13:30(07) Miniemen J16A (jongens)20 - 90BC Black Boys Erpe-Mere J16 ARode Los
COM
INJ1441CBE07
26/09 15:00(05) Pupillen G14A (jongens)57 - 41Basket Desselgem G14 ARode Los
COM
ING1241FBE07
26/09 15:00(03) Benjamins G12A48 - 24BC Black Boys Erpe-Mere G12 ARode Los
COM
INJ1831DBE07
26/09 16:45(08) Kadetten J18A (jongens)53 - 54BC Black Boys Erpe-Mere J18 ARode Los
BOV
BOVDSEPBCE04
26/09 20:00(14) Dames A (1°prov)70 - 67Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE BRode Los
COM
INJ2131BBE07
27/09 12:30(09) Junioren J21A (jongens)61 - 43KBBC Bavi Gent J21 ARode Los
OEF
OR0004050401
27/09 14:00(11) Heren B (1°prov)71 - 64Kortrijk Spurs HSE CRode Los
OEF
OR0004050201
27/09 17:00(10) Heren A (3°nat.)72 - 66Kortrijk Spurs HSE BRode Los
COM
ING0841FDB06
03/10 09:00Koninklijk Basket Team ION Waregem G08 B - (01) Microben G8A (gemengd) De Treffer (Stedelijke Sporthal)
COM
ING1041ALDB06
03/10 09:30Kortrijk Spurs G10 G - (02) Microben G10A (gemengd)Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
COM
INJ1441CDB06
03/10 13:30Kortrijk Spurs G14 D - (05) Pupillen G14A (jongens)Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
COM
INJ1641DDB06
03/10 13:30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J16 - (07) Miniemen J16A (jongens)De Veldmuis
COM
INJ2131BDB06
03/10 14:15BC Black Boys Erpe-Mere J21 A - (09) Junioren J21A (jongens)Sint Bavo
COM
INM1431CDB08
03/10 14:30Wytewa Roeselare M14 A - (06) Pupillen M14A Sporthal Schiervelde
COM
INJ1831DDB06
03/10 15:30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J18 - (08) Kadetten J18A (jongens)De Veldmuis
COM
OVHSE41BBK05
03/10 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC Helios SanoRice Zottegem HSE DRode Los
COM
OVHSE31BBK05
03/10 19:00(12) Heren C (3°prov) - LDP Donza HSE DRode Los
COM
OVDSE11ABK05
03/10 20:00(14) Dames A (1°prov) - BBC Lokeren DSE ARode Los
COM
ING1241FDB06
04/10 11:00KBBC Sparta Laarne G12 B - (03) Benjamins G12AGemeentelijke Sporthal Laarne
BOV
BOVJ21PBBC02
04/10 12:30(09) Junioren J21A (jongens) - BBC Assenede J21 ARode Los
COM
OVHSE11ABK05
04/10 14:30(11) Heren B (1°prov) - LDP Donza HSE CRode Los
COM
NAHSE21BBK05
04/10 17:00(10) Heren A (3°nat.) - Bavi Vilvoorde HSE ARode Los
BOV
BOVDSEPBCD01
07/10 19:30(14) Dames A (1°prov) - BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE ARode Los
COM
ING1041ALFB04
10/10 09:00Koninklijke Basket Avelgem G10 A - (02) Microben G10A (gemengd)Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
COM
INM1431CCB04
10/10 09:30Basket SKT Ieper M14 B - (06) Pupillen M14A Stedelijke Sporthal Ieper
COM
ING1241FFB04
10/10 11:00Amon Jeugd Gentson G12 D - (03) Benjamins G12AProvinciale Sporthal Henleykaai
COM
INJ1441CFB04
10/10 11:00Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 C - (05) Pupillen G14A (jongens)Evenementenhal De Schelp
COM
INJ1641DFB04
10/10 12:40Sgolba Aalter J16 B - (07) Miniemen J16A (jongens)Sportpark Aalter
COM
ING1241DFB04
10/10 14:30KBBC Bavi Gent G12 B - (04) Benjamins G12BNeptunus
COM
INJ2131BFB04
10/10 16:00KBBC Sparta Laarne J21 A - (09) Junioren J21A (jongens)Gemeentelijke Sporthal Laarne
COM
NAHSE21BAB06
10/10 20:30Basket Sijsele HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Sportpark 't Veld
COM
ING0841FFB04
11/10 09:00Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G08 B - (01) Microben G8A (gemengd) Gaverhal
COM
INJ1831DFB04
11/10 15:00BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B - (08) Kadetten J18A (jongens)Helios
COM
OVDSE11AAB06
11/10 15:30Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A - (14) Dames A (1°prov)Sporthal De Witte Molen
COM
OVHSE41BAB06
11/10 17:00BBC United Ninove HSE C - (13) Heren D (4°prov)Sporthal Ninove
COM
OVHSE31BAB06
11/10 17:00BBC United Ninove HSE B - (12) Heren C (3°prov)Sporthal Ninove
COM
OVHSE11AAB06
11/10 20:00BBC United Ninove HSE A - (11) Heren B (1°prov)Sporthal Ninove
COM
ING0841FBC05
17/10 09:00(01) Microben G8A (gemengd) - LDP Donza G08 BRode Los
COM
ING1241DBC05
17/10 09:30(04) Benjamins G12B - LDP Donza G12 CRode Los
COM
INJ1441CBC05
17/10 11:00(05) Pupillen G14A (jongens) - Olympos Marke G14 ARode Los
COM
INM1431CBA05
17/10 11:30(06) Pupillen M14A - DBC Osiris Okapi Aalst M14 BRode Los
COM
ING1041ALBC05
17/10 13:00(02) Microben G10A (gemengd) - Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 ARode Los
COM
INJ1641DBC05
17/10 13:30(07) Miniemen J16A (jongens) - LDP Donza J16 CRode Los
COM
ING1241FBC05
17/10 15:00(03) Benjamins G12A - BBC Houtem G12 CRode Los
COM
OVHSE41BBM07
17/10 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC Houtem HSE CRode Los
COM
OVDSE11ABM07
17/10 17:00(14) Dames A (1°prov) - BBC Houtem DSE BRode Los
COM
OVHSE11ABM07
17/10 18:30(11) Heren B (1°prov) - BBC Zulte ID-recruitment HSE ARode Los
COM
OVHSE31BBM07
17/10 18:30(12) Heren C (3°prov) - BBC Falco Gent HSE DRode Los
COM
NAHSE21BBM07
17/10 20:30(10) Heren A (3°nat.) - Royal Nivelles Basketball HSE ARode Los
COM
INJ1831DBC05
18/10 12:30(08) Kadetten J18A (jongens) - BBC Houtem J18 ARode Los
COM
INJ2131BBC05
18/10 12:30(09) Junioren J21A (jongens) - Amon Jeugd Gentson J21 BRode Los
COM
OVHSE41BHB08
23/10 21:00BBC Olympia Denderleeuw HSE C - (13) Heren D (4°prov)Lecompte
COM
ING0841FAB08
24/10 09:45BBC Zulte ID-recruitment G08 A - (01) Microben G8A (gemengd) Gemeentelijke Sporthal Zulte
COM
ING1041ALAB08
24/10 13:00Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 D - (02) Microben G10A (gemengd)Heilig Hart College
COM
INJ1831DAB08
24/10 15:00BBC United Ninove J18 A - (08) Kadetten J18A (jongens)Sporthal Ninove
COM
ING1241DAB08
24/10 15:00BBC Zulte ID-recruitment G12 A - (04) Benjamins G12BGemeentelijke Sporthal Zulte
COM
INJ1441CAB08
24/10 15:15Koninklijke Basket Avelgem G14 A - (05) Pupillen G14A (jongens)Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
COM
INM1431CGB10
24/10 16:30Kortrijk Spurs M14 C - (06) Pupillen M14A SC Mimosa
COM
NAHSE21BHB08
24/10 20:00RPC Anderlecht HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Salle Simonet
COM
OVHSE11AHB08
24/10 20:00KBBC Sparta Laarne HSE A - (11) Heren B (1°prov)Gemeentelijke Sporthal Laarne
COM
OVHSE31BHB08
24/10 20:45Basketbal Club Vikings Lede HSE A - (12) Heren C (3°prov)De Ommegang
COM
ING1241FAB08
25/10 10:30BBC Falco Gent G12 D - (03) Benjamins G12ASint Janscollege
COM
INJ1641DAB08
25/10 12:45BBC Falco Gent J16 C - (07) Miniemen J16A (jongens)Sint Janscollege
COM
OVDSE11AHB08
25/10 15:00DBC Osiris Okapi Aalst DSE C - (14) Dames A (1°prov)Lecompte
COM
INJ2131BAB08
25/10 17:00Tigers Evergem J21 A - (09) Junioren J21A (jongens)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
BOV
BOVHSE161401
31/10 ?(11) Heren B (1°prov) - KBBC Bavi Gent HSE ARode Los
BVV
BLAHSE161401
31/10 ?(10) Heren A (3°nat.) - BBC Croonen Lommel HSE ARode Los
COM
INJ1441CBD01
31/10 11:00(05) Pupillen G14A (jongens) - Kortrijk Spurs G14 DRode Los
COM
INJ1641DBD01
31/10 13:30(07) Miniemen J16A (jongens) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J16 Rode Los
BOV
BOVG12PGBC02
31/10 15:00(03) Benjamins G12A - BC Lede G12 ARode Los
COM
INJ1831DBD01
31/10 15:30(08) Kadetten J18A (jongens) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J18 Rode Los
COM
INJ1641DEB02
07/11 ?BC Black Boys Erpe-Mere J16 A - (07) Miniemen J16A (jongens)Sint Bavo
COM
INJ1831DEB02
07/11 ?BC Black Boys Erpe-Mere J18 A - (08) Kadetten J18A (jongens)Sint Bavo
COM
INM1431CFB14
07/11 12:00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen M14 A - (06) Pupillen M14A Kluisbos
COM
INJ1441CEB02
07/11 16:00Basket Desselgem G14 A - (05) Pupillen G14A (jongens)Leiestadion
COM
OVHSE31BIB04
07/11 16:15Sgolba Aalter HSE C - (12) Heren C (3°prov)Sportpark Aalter
COM
OVHSE11AIB04
07/11 18:15Sgolba Aalter HSE B - (11) Heren B (1°prov)Sportpark Aalter
COM
OVHSE41BIB04
07/11 19:00BBC Wildcats Gavere HSE A - (13) Heren D (4°prov)De Vierklaver
COM
NAHSE21BIB04
07/11 20:45GSG Aarschot HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Stedelijke Sporthal Demervallei
COM
OVDSE11AIB04
08/11 15:00Koninklijke Remant Basics Melsele-Beveren DSE A - (14) Dames A (1°prov)'t wit zand
COM
ING0841FBF09
14/11 09:00(01) Microben G8A (gemengd) - Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G08 BRode Los
COM
INJ1441CBF09
14/11 09:30(05) Pupillen G14A (jongens) - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 CRode Los
COM
ING1241DBF09
14/11 11:00(04) Benjamins G12B - KBBC Bavi Gent G12 BRode Los
COM
INM1431CBC11
14/11 11:30(06) Pupillen M14A - Basket SKT Ieper M14 BRode Los
COM
ING1041ALBF09
14/11 13:00(02) Microben G10A (gemengd) - Koninklijke Basket Avelgem G10 ARode Los
COM
ING1241FBF09
14/11 15:00(03) Benjamins G12A - Amon Jeugd Gentson G12 DRode Los
COM
INJ1641DBF09
14/11 16:00(07) Miniemen J16A (jongens) - Sgolba Aalter J16 BRode Los
COM
OVHSE31BBF09
14/11 19:00(12) Heren C (3°prov) - BBC Erembodegem HSE ARode Los
COM
OVDSE11ABF09
14/11 20:00(14) Dames A (1°prov) - Amon Jeugd Gentson DSE CRode Los
COM
INJ2131BBF09
15/11 12:30(09) Junioren J21A (jongens) - KBBC Sparta Laarne J21 ARode Los
COM
INJ1831DBF09
15/11 12:30(08) Kadetten J18A (jongens) - BBC Helios SanoRice Zottegem J18 BRode Los
COM
OVHSE11ABF09
15/11 14:30(11) Heren B (1°prov) - Basket Meetjesland HSE ARode Los
COM
NAHSE21BBF09
15/11 17:00(10) Heren A (3°nat.) - Royal IV brussel HSE BRode Los
COM
INJ2131BCB10
20/11 21:00Amon Jeugd Gentson J21 B - (09) Junioren J21A (jongens)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
ING1041ALCB10
21/11 09:00Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A - (02) Microben G10A (gemengd)Sport-Ontmoetingscentrum Otegem
COM
INM1431CAB12
21/11 14:30DBC Osiris Okapi Aalst M14 B - (06) Pupillen M14A Lecompte
COM
INJ1641DCB10
21/11 15:30LDP Donza J16 C - (07) Miniemen J16A (jongens)Palaestra
COM
INJ1441CCB10
21/11 16:00Olympos Marke G14 A - (05) Pupillen G14A (jongens)Sporthalle Marke
COM
OVHSE41BLB10
21/11 18:15Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE B - (13) Heren D (4°prov)Kluisbos
COM
OVHSE11ALB10
21/11 20:30Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A - (11) Heren B (1°prov)Kluisbos
COM
NAHSE21BLB10
21/11 20:45Belfius BBCA Neufchâteau HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Hall des Tanneries
COM
ING1241DCB10
22/11 09:00LDP Donza G12 C - (04) Benjamins G12BSporthal Nazareth
COM
ING1241FCB10
22/11 10:00BBC Houtem G12 C - (03) Benjamins G12ADe Fabriek
COM
OVDSE11ALB10
22/11 11:15Sgolba Aalter DSE A - (14) Dames A (1°prov)Sportpark Aalter
COM
INJ1831DCB10
22/11 12:00BBC Houtem J18 A - (08) Kadetten J18A (jongens)De Fabriek
COM
ING0841FCB10
22/11 15:00LDP Donza G08 B - (01) Microben G8A (gemengd) Sporthal Nazareth
COM
OVHSE31BLB10
22/11 15:00Okapi Aalst HSE C - (12) Heren C (3°prov)Forum Aalst
COM
ING0841FBA03
28/11 09:00(01) Microben G8A (gemengd) - BBC Zulte ID-recruitment G08 ARode Los
COM
ING1241DBD01
28/11 09:30(04) Benjamins G12B - Tigers Evergem G12 CRode Los
COM
ING1041ALEB02
28/11 14:00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G10 A - (02) Microben G10A (gemengd)Kluisbos
BOV
BOVG14PDDB03
28/11 15:00(05) Pupillen G14A (jongens) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 Rode Los
BOV
BOVJ18PAAC03
28/11 17:00(08) Kadetten J18A (jongens) - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 BRode Los
COM
OVHSE41BBC11
28/11 17:00(13) Heren D (4°prov) - Bolas Dendermonde HSE ARode Los
COM
OVHSE31BBC11
28/11 19:00(12) Heren C (3°prov) - The Tower Aalst HSE ARode Los
COM
OVDSE11ABC11
28/11 20:00(14) Dames A (1°prov) - BJM-Gembas Knesselare DSE ARode Los
BOV
BOVG12PGDB03
29/11 09:20KBBC Bavi Gent G12 A - (03) Benjamins G12ANeptunus
COM
ING0841FBD01
29/11 12:30(01) Microben G8A (gemengd) - Koninklijk Basket Team ION Waregem G08 BRode Los
COM
ING1241FBD01
29/11 12:30(03) Benjamins G12A - KBBC Sparta Laarne G12 BRode Los
COM
ING1041ALBD01
29/11 14:00(02) Microben G10A (gemengd) - Kortrijk Spurs G10 GRode Los
COM
OVHSE11ABC11
29/11 14:30(11) Heren B (1°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE ARode Los
COM
NAHSE21BNB12
04/12 20:45BBC Falco Gent HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Sint Janscollege
COM
OVHSE31BNB12
05/12 18:00Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE - (12) Heren C (3°prov)De Veldmuis
COM
OVDSE11ANB12
05/12 18:15Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A - (14) Dames A (1°prov)Kluisbos
COM
OVHSE41BNB12
05/12 20:00BBC Lokeren HSE A - (13) Heren D (4°prov)Stedelijke Sporthal Durmehal
COM
OVHSE11ANB12
05/12 20:30Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE - (11) Heren B (1°prov)De Veldmuis
COM
ING1241DDB06
06/12 11:00Tigers Evergem G12 C - (04) Benjamins G12BGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
COM
INJ2131BBD01
06/12 12:30(09) Junioren J21A (jongens) - BC Black Boys Erpe-Mere J21 ARode Los
COM
ING1241FEB02
12/12 12:30BC Black Boys Erpe-Mere G12 A - (03) Benjamins G12ASint Bavo
COM
INJ2131BEB02
12/12 16:15KBBC Bavi Gent J21 A - (09) Junioren J21A (jongens)Neptunus
COM
OVHSE31BBJ13
12/12 19:00(12) Heren C (3°prov) - BC Black Boys Erpe-Mere HSE BRode Los
COM
OVDSE11ABJ13
12/12 20:00(14) Dames A (1°prov) - BBC Wildcats Gavere DSE BRode Los
COM
ING1241DEB02
13/12 12:00B.B.C. Zele G12 A - (04) Benjamins G12BDe Klodde
COM
OVHSE11ABJ13
13/12 14:30(11) Heren B (1°prov) - BBC Scheldejeugd Temse HSE ARode Los
COM
NAHSE21BBJ13
13/12 17:00(10) Heren A (3°nat.) - Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE ARode Los
BOV
BOVG14PDCD01
19/12 ?Okapi Aalst G14 B - (05) Pupillen G14A (jongens)Forum Aalst
BOV
BOVJ21PBDB03
19/12 13:00BBC Erembodegem J21 A - (09) Junioren J21A (jongens)Sportcentrum Schotte
BOV
BOVJ18PAAB01
19/12 15:00(08) Kadetten J18A (jongens) - BC Black Boys Erpe-Mere J18 ARode Los
COM
OVHSE41BEB02
03/01 14:45BBC Erembodegem HSE B - (13) Heren D (4°prov)Sportcentrum Schotte
COM
OVDSE11ADB14
09/01 16:15LDP Donza DSE B - (14) Dames A (1°prov)OCP
COM
OVHSE31BDB14
09/01 17:15BBC Hotshots Destelbergen HSE B - (12) Heren C (3°prov)Sportpark Bergenmeers
COM
OVHSE41BDB14
09/01 18:15KBBC Bavi Gent HSE D - (13) Heren D (4°prov)Neptunus
COM
OVHSE11ADB14
09/01 20:45KBBC Bavi Gent HSE A - (11) Heren B (1°prov)Neptunus
COM
NAHSE21BDB14
09/01 20:45Koninklijke BBC Oostkamp HSE A - (10) Heren A (3°nat.)De Valkaart
COM
OVHSE41BBE15
16/01 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC Erembodegem HSE BRode Los
COM
OVHSE31BBE15
16/01 19:00(12) Heren C (3°prov) - Amon Jeugd Gentson HSE BRode Los
COM
OVDSE11ABE15
16/01 20:00(14) Dames A (1°prov) - Gent-Oost Eagles DSE ARode Los
COM
OVHSE11ABE15
17/01 14:30(11) Heren B (1°prov) - Amon Jeugd Gentson HSE ARode Los
COM
NAHSE21BBE15
17/01 17:00(10) Heren A (3°nat.) - United Basket Woluwé HSE ARode Los
COM
OVHSE11AGB16
23/01 18:15Panters Baasrode HSE B - (11) Heren B (1°prov)Pantershal
COM
OVHSE31BGB16
23/01 18:30BC Lede HSE B - (12) Heren C (3°prov)De Ommegang
COM
OVHSE41BGB16
23/01 19:00Gent-Oost Eagles HSE D - (13) Heren D (4°prov)Sporthalle Melle Vogelhoek
COM
OVDSE11AGB16
24/01 15:00BBC Olympia Denderleeuw DSE A - (14) Dames A (1°prov)Lecompte
COM
NAHSE21BGB16
24/01 17:00Stella Artois Leuven Bears HSE B - (10) Heren A (3°nat.)Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
BOV
BOVG14PDDA02
30/01 11:00(05) Pupillen G14A (jongens) - KBBC Eksaarde G14 ARode Los
BOV
BOVJ18PADA02
30/01 13:00Amon Jeugd Gentson J18 B - (08) Kadetten J18A (jongens)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
OVDSE11AKB18
05/02 20:00BBC Lokeren DSE A - (14) Dames A (1°prov)Stedelijke Sporthal Durmehal
COM
OVHSE31BKB18
07/02 14:00LDP Donza HSE D - (12) Heren C (3°prov)Palaestra
COM
NAHSE21BKB18
07/02 15:30Bavi Vilvoorde HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Stedelijke Sporthal Vilvoorde
COM
OVHSE11AKB18
07/02 16:00LDP Donza HSE C - (11) Heren B (1°prov)Palaestra
COM
OVHSE41BKB18
07/02 17:00BBC Helios SanoRice Zottegem HSE D - (13) Heren D (4°prov)Helios
COM
OVHSE41BBA19
13/02 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC United Ninove HSE CRode Los
COM
OVHSE31BBA19
13/02 19:00(12) Heren C (3°prov) - BBC United Ninove HSE BRode Los
COM
OVDSE11ABA19
13/02 20:00(14) Dames A (1°prov) - Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE ARode Los
COM
OVHSE11ABA19
14/02 14:30(11) Heren B (1°prov) - BBC United Ninove HSE ARode Los
COM
NAHSE21BBA19
14/02 17:00(10) Heren A (3°nat.) - Basket Sijsele HSE ARode Los
COM
OVHSE31BMB20
19/02 20:30BBC Falco Gent HSE D - (12) Heren C (3°prov)Sint Janscollege
COM
OVHSE41BMB20
20/02 16:15BBC Houtem HSE C - (13) Heren D (4°prov)De Fabriek
COM
OVDSE11AMB20
20/02 16:30BBC Houtem DSE B - (14) Dames A (1°prov)De Fabriek
COM
OVHSE11AMB20
20/02 19:30BBC Zulte ID-recruitment HSE A - (11) Heren B (1°prov)Gemeentelijke Sporthal Zulte
COM
NAHSE21BMB20
20/02 21:00Royal Nivelles Basketball HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Salle Omnisports Parc de la Dodaine
COM
OVHSE41BBH21
27/02 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC Olympia Denderleeuw HSE CRode Los
COM
OVHSE31BBH21
27/02 19:00(12) Heren C (3°prov) - Basketbal Club Vikings Lede HSE ARode Los
COM
OVDSE11ABH21
27/02 20:00(14) Dames A (1°prov) - DBC Osiris Okapi Aalst DSE CRode Los
COM
OVHSE11ABH21
28/02 14:30(11) Heren B (1°prov) - KBBC Sparta Laarne HSE ARode Los
COM
NAHSE21BBH21
28/02 17:00(10) Heren A (3°nat.) - RPC Anderlecht HSE ARode Los
COM
OVDSE11AFB22
06/03 16:30Amon Jeugd Gentson DSE C - (14) Dames A (1°prov)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
OVHSE11AFB22
06/03 20:30Basket Meetjesland HSE A - (11) Heren B (1°prov)Sporthal Kaprijke Berkakker
COM
NAHSE21BFB22
07/03 15:30Royal IV brussel HSE B - (10) Heren A (3°nat.)Palais du Midi
COM
OVHSE31BFB22
07/03 16:45BBC Erembodegem HSE A - (12) Heren C (3°prov)Sportcentrum Schotte
COM
OVHSE41BBI17
13/03 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC Wildcats Gavere HSE ARode Los
COM
OVHSE31BBI17
13/03 19:00(12) Heren C (3°prov) - Sgolba Aalter HSE CRode Los
COM
OVDSE11ABI17
13/03 20:00(14) Dames A (1°prov) - Koninklijke Remant Basics Melsele-Beveren DSE ARode Los
COM
OVHSE11ABI17
14/03 14:30(11) Heren B (1°prov) - Sgolba Aalter HSE BRode Los
COM
NAHSE21BBI17
14/03 17:00(10) Heren A (3°nat.) - GSG Aarschot HSE ARode Los
COM
OVHSE41BBL23
27/03 17:00(13) Heren D (4°prov) - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE BRode Los
COM
OVHSE31BBL23
27/03 19:00(12) Heren C (3°prov) - Okapi Aalst HSE CRode Los
COM
OVDSE11ABL23
27/03 20:00(14) Dames A (1°prov) - Sgolba Aalter DSE ARode Los
COM
OVHSE11ABL23
28/03 14:30(11) Heren B (1°prov) - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE ARode Los
COM
NAHSE21BBL23
28/03 17:00(10) Heren A (3°nat.) - Belfius BBCA Neufchâteau HSE ARode Los
COM
OVHSE11AJB26
03/04 20:30BBC Scheldejeugd Temse HSE A - (11) Heren B (1°prov)Sporthal Temsica
COM
OVHSE31BCB24
09/04 20:30The Tower Aalst HSE A - (12) Heren C (3°prov)Forum Aalst
COM
OVDSE11ACB24
10/04 18:15BJM-Gembas Knesselare DSE A - (14) Dames A (1°prov)Sporthal Flabbaert
COM
OVHSE41BCB24
10/04 19:00Bolas Dendermonde HSE A - (13) Heren D (4°prov)De Pit
COM
OVHSE11ACB24
10/04 20:30BJM-Gembas Knesselare HSE A - (11) Heren B (1°prov)Sporthal Flabbaert
COM
OVHSE41BBN25
17/04 17:00(13) Heren D (4°prov) - BBC Lokeren HSE ARode Los
COM
OVHSE31BBN25
17/04 19:00(12) Heren C (3°prov) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE Rode Los
COM
OVDSE11ABN25
17/04 20:00(14) Dames A (1°prov) - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE ARode Los
COM
OVHSE11ABN25
18/04 14:30(11) Heren B (1°prov) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE Rode Los
COM
NAHSE21BBN25
18/04 17:00(10) Heren A (3°nat.) - BBC Falco Gent HSE ARode Los
COM
OVHSE31BJB26
24/04 18:30BC Black Boys Erpe-Mere HSE B - (12) Heren C (3°prov)Sint Bavo
COM
OVDSE11AJB26
25/04 13:30BBC Wildcats Gavere DSE B - (14) Dames A (1°prov)De Vierklaver
COM
NAHSE21BJB26
25/04 14:30Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A - (10) Heren A (3°nat.)De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
COM
NAHSE21BBD01
01/05 ?(10) Heren A (3°nat.) - Koninklijke BBC Oostkamp HSE ARode Los
COM
OVHSE11ABD01
01/05 ?(11) Heren B (1°prov) - KBBC Bavi Gent HSE ARode Los
COM
OVDSE11ABD01
01/05 ?(14) Dames A (1°prov) - LDP Donza DSE BRode Los
COM
OVHSE31BBD01
01/05 ?(12) Heren C (3°prov) - BBC Hotshots Destelbergen HSE BRode Los
COM
OVHSE41BBD01
01/05 ?(13) Heren D (4°prov) - KBBC Bavi Gent HSE DRode Los
COM
NAHSE21BEB02
07/05 21:00United Basket Woluwé HSE A - (10) Heren A (3°nat.)Stade Fallon - Salle Malou
COM
OVHSE31BEB02
08/05 18:30Amon Jeugd Gentson HSE B - (12) Heren C (3°prov)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
OVHSE11AEB02
08/05 20:45Amon Jeugd Gentson HSE A - (11) Heren B (1°prov)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
OVDSE11AEB02
09/05 15:00Gent-Oost Eagles DSE A - (14) Dames A (1°prov)Sporthalle Melle Vogelhoek
COM
NAHSE21BBG03
15/05 ?(10) Heren A (3°nat.) - Stella Artois Leuven Bears HSE BRode Los
COM
OVHSE11ABG03
22/05 ?(11) Heren B (1°prov) - Panters Baasrode HSE BRode Los
COM
OVDSE11ABG03
22/05 ?(14) Dames A (1°prov) - BBC Olympia Denderleeuw DSE ARode Los
COM
OVHSE31BBG03
22/05 ?(12) Heren C (3°prov) - BC Lede HSE BRode Los
COM
OVHSE41BBG03
22/05 ?(13) Heren D (4°prov) - Gent-Oost Eagles HSE DRode Los