Wedstrijden

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaalVertrek
BOV
BOVHSEPKAC03
03/08 17:30Sgolba Aalter HSE B116 - 41(15) Heren C (3°prov)Sportpark Aalter
OEF
OR0004050401
04/08 17:00(13) Heren A (1°land.)65 - 58BBC Falco Gent HSE ARode Los
BOV
BOVHSEPKBC02
10/08 17:00BBC Expo Denderleeuw HSE A83 - 48(15) Heren C (3°prov)Lecompte
OEF
OR0014500401
10/08 18:00BJM-Gembas Knesselare HSE A51 - 74(13) Heren A (1°land.)Sporthal Flabbaert
BOV
BOVHSEPDEA02
11/08 14:30Crelan Okapi Aalstar HSE C80 - 65(14) Heren B (2°prov)Forum Aalst
OEF
OR0004050201
11/08 17:00(13) Heren A (1°land.)71 - 66Gent-Oost Eagles HSE ARode Los
OEF
OR0004050101
14/08 20:00(13) Heren A (1°land.)69 - 79Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE BRode Los
BOV
BOVHSEPKCD01
17/08 18:00(15) Heren C (3°prov)92 - 38BJM-Gembas Knesselare HSE DRode Los
BOV
BOVHSEPDDA05
17/08 18:30BBC Scheldejeugd Temse HSE B65 - 74(14) Heren B (2°prov)Sporthal Temsica
BOV
BOVDSEPEAB01
17/08 20:00(16) Dames A (2°prov)54 - 41Gent-Oost Eagles DSE ARode Los
OEF
OR0004050301
18/08 17:00(13) Heren A (1°land.)79 - 56Panters Baasrode HSE ARode Los
BOV
BOVHSEPKCE04
24/08 18:00(15) Heren C (3°prov)47 - 40BBC Lokeren HSE ARode Los
OEF
OR0024622201
24/08 20:30BBC Houtem HSE A59 - 77(13) Heren A (1°land.)De Fabriek
BOV
BOVHSEPDAB01
25/08 17:00(14) Heren B (2°prov)67 - 57BC Lede HSE ARode Los
OEF
OR0004050801
31/08 16:00(15) Heren C (3°prov)50 - 57KBBC Bavi Gent HSE CRode Los
BOV
BOVHSEPDAC03
31/08 18:00(14) Heren B (2°prov)131 - 54BBC Wildcats Gavere HSE ARode Los
OEF
OR0004050601
31/08 20:00(13) Heren A (1°land.)81 - 56Amon Jeugd Gentson HSE ARode Los
BOV
BOVDSEPEAC03
31/08 20:00(16) Dames A (2°prov)51 - 54BBC Wildcats Gavere DSE BRode Los
BOV
BOVDSEPEDA05
01/09 11:00Tigers Evergem DSE B50 - 59(16) Dames A (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
OEF
OR0016810401
01/09 17:00Gent-Oost Eagles HSE A44 - 66(13) Heren A (1°land.)Sporthalle Melle Vogelhoek
COM
OVHSE31BLI01
07/09 18:30Amon Jeugd Gentson HSE B81 - 65(15) Heren C (3°prov)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
OVHSE21ALI01
07/09 19:30BBC Zulte ID-recruitment HSE A78 - 66(14) Heren B (2°prov)Gemeentelijke Sporthal Zulte
COM
LAHSE11ANI01
07/09 20:00BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A62 - 94(13) Heren A (1°land.)Sporthalle Zwevezele
COM
OVDSE21BCA01
08/09 15:00(16) Dames A (2°prov)72 - 48Onderons Grembergen DSE ARode Los
COM
OVHSE31BIH02
14/09 18:00(15) Heren C (3°prov)43 - 60The Tower Aalst HSE ARode Los
COM
OVHSE21AIH02
14/09 20:30(14) Heren B (2°prov)79 - 52BBC Houtem HSE BRode Los
COM
OVDSE21BIC02
14/09 20:45Amon Jeugd Gentson DSE D31 - 63(16) Dames A (2°prov)Provinciale Sporthal Henleykaai
COM
LAHSE11AIH02
15/09 17:00(13) Heren A (1°land.)84 - 67BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE ARode Los
OEF
OR000405ON01
19/09 20:15(14) Heren B (2°prov) - BJM-Gembas Knesselare HSE ARode Los
COM
OVDSE21BFC03
21/09 18:15Panters Baasrode DSE A - (16) Dames A (2°prov)Pantershal
COM
OVHSE31BNI03
21/09 20:00BBC Lions Gent HSE A - (15) Heren C (3°prov)Bourgoyen
COM
OVHSE21ANI03
21/09 20:30BC Lede HSE A - (14) Heren B (2°prov)De Ommegang
COM
LAHSE11API03
21/09 20:30KBBC T&T Turnhout HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal St. Victor
COM
OVHSE31BIB04
28/09 18:00(15) Heren C (3°prov) - Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE BRode Los
COM
OVHSE21AIB04
28/09 20:30(14) Heren B (2°prov) - B.B.C. Zele HSE ARode Los
COM
OVDSE21BCH04
29/09 14:30(16) Dames A (2°prov) - BBC Houtem DSE CRode Los
COM
LAHSE11AIB04
29/09 17:00(13) Heren A (1°land.) - GSG Aarschot HSE ARode Los
BOV
BOVHSE161001
05/10 20:30Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal De Witte Molen
COM
OVHSE31BID18
12/10 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Erembodegem HSE ARode Los
COM
OVDSE21BCB14
12/10 18:30(16) Dames A (2°prov) - Remant Basics Melsele-Beveren DSE ARode Los
COM
OVHSE21AID18
12/10 20:30(14) Heren B (2°prov) - BBC Olympia Denderleeuw HSE BRode Los
COM
LAHSE11AID20
13/10 17:00(13) Heren A (1°land.) - Kortrijk Spurs HSE BRode Los
COM
OVDSE21BJC15
18/10 20:00Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE - (16) Dames A (2°prov)De Veldmuis
COM
LAHSE11AGI21
19/10 18:15LDP Donza HSE B - (13) Heren A (1°land.)OCP
COM
OVHSE31BGI19
19/10 20:30BBC Wuitens Hamme HSE A - (15) Heren C (3°prov)Sporthal De Veerman
COM
OVHSE21AGI19
20/10 14:00LDP Donza HSE D - (14) Heren B (2°prov)Palaestra
COM
OVHSE31BIE20
26/10 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Wildcats Gavere HSE ARode Los
COM
OVHSE21AIE20
26/10 20:30(14) Heren B (2°prov) - BBC Falco Gent HSE CRode Los
COM
LAHSE11AIE22
27/10 17:00(13) Heren A (1°land.) - KBBC Miners Beringen HSE ARode Los
COM
OVHSE31BIK21
02/11 18:00(15) Heren C (3°prov) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE Rode Los
COM
OVDSE21BDC17
02/11 20:45KBBC Bavi Gent DSE B - (16) Dames A (2°prov)Neptunus
COM
OVHSE21AIK21
03/11 14:30(14) Heren B (2°prov) - Gent-Oost Eagles HSE BRode Los
COM
LAHSE11AIK23
03/11 17:00(13) Heren A (1°land.) - Duffel K.B.B.C. HSE ARode Los
COM
OVHSE21AMI22
09/11 18:30BC Black Boys Erpe-Mere HSE B - (14) Heren B (2°prov)Sint Bavo
COM
OVHSE31BMI22
09/11 19:00Onderons Grembergen HSE A - (15) Heren C (3°prov)Sporthal Scheldedreef
COM
OVDSE21BCE18
09/11 20:30(16) Dames A (2°prov) - BBC Wildcats Gavere DSE CRode Los
COM
LAHSE11AMI24
09/11 20:30Stevoort BBC HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Mariaburcht
BOV
BOVDSE080101
16/11 ?(16) Dames A (2°prov) - BBC Houtem DSE ARode Los
COM
OVDSE21BBC05
16/11 17:00Remant Basics Melsele-Beveren DSE A - (16) Dames A (2°prov)'t wit zand
COM
LAHSE11AIC15
17/11 17:00(13) Heren A (1°land.) - Hubo Limburg United HSE CRode Los
COM
OVHSE31BCI10
22/11 21:00BBC Expo Denderleeuw HSE A - (15) Heren C (3°prov)Lecompte
COM
OVDSE21BCJ06
23/11 17:00(16) Dames A (2°prov) - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE Rode Los
COM
OVHSE21ACI10
23/11 20:00BBC United Ninove HSE A - (14) Heren B (2°prov)Sporthal Ninove
COM
LAHSE11AAI10
23/11 21:00Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A - (13) Heren A (1°land.)Tuinwijk
COM
OVHSE31BIJ11
30/11 18:00(15) Heren C (3°prov) - Gent-Oost Eagles HSE CRode Los
COM
OVHSE21AIJ11
30/11 20:30(14) Heren B (2°prov) - BBC Eksaarde HSE ARode Los
COM
LAHSE11AIO11
01/12 17:00(13) Heren A (1°land.) - Sgolba Aalter HSE ARode Los
COM
OVHSE31BFI12
07/12 17:15BBC Hotshots Destelbergen HSE B - (15) Heren C (3°prov)Sportpark Bergenmeers
COM
OVHSE21AFI12
07/12 18:30BBC Helios Ford Zottegem HSE B - (14) Heren B (2°prov)Helios
COM
LAHSE11AFI12
07/12 20:45BBC Helios Ford Zottegem HSE A - (13) Heren A (1°land.)Helios
COM
OVDSE21BCD08
08/12 15:00(16) Dames A (2°prov) - KBBC Bavi Gent DSE BRode Los
COM
OVHSE31BIA13
14/12 18:00(15) Heren C (3°prov) - Tigers Evergem HSE ARode Los
COM
OVDSE21BEC09
14/12 18:45BBC Wildcats Gavere DSE C - (16) Dames A (2°prov)De Vierklaver
COM
OVHSE21AIA13
15/12 14:30(14) Heren B (2°prov) - KBBC Bavi Gent HSE BRode Los
COM
LAHSE11AIL13
15/12 17:00(13) Heren A (1°land.) - BC Asse-Ternat HSE ARode Los
COM
LAHSE11AJI14
21/12 20:45Geranimo Bornem Basket HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Breeven
COM
OVHSE31BIL14
04/01 18:00(15) Heren C (3°prov) - Amon Jeugd Gentson HSE BRode Los
COM
OVHSE21AIL14
04/01 20:30(14) Heren B (2°prov) - BBC Zulte ID-recruitment HSE ARode Los
COM
LAHSE11AIN16
05/01 17:00(13) Heren A (1°land.) - BBC De West-Hoek Zwevezele HSE ARode Los
COM
OVDSE21BAC10
05/01 17:00Onderons Grembergen DSE A - (16) Dames A (2°prov)Sporthal Scheldedreef
COM
OVHSE21AHI15
11/01 18:15BBC Houtem HSE B - (14) Heren B (2°prov)De Fabriek
COM
OVDSE21BCI11
11/01 20:00(16) Dames A (2°prov) - Amon Jeugd Gentson DSE DRode Los
COM
OVHSE31BHI15
11/01 20:00The Tower Aalst HSE A - (15) Heren C (3°prov)De Burcht
COM
LAHSE11AHI17
12/01 17:00BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Oostbroek
COM
OVHSE31BIN16
18/01 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Lions Gent HSE ARode Los
COM
OVDSE21BCF12
18/01 18:30(16) Dames A (2°prov) - Panters Baasrode DSE ARode Los
COM
OVHSE21AIN16
18/01 20:30(14) Heren B (2°prov) - BC Lede HSE ARode Los
COM
LAHSE11AIP18
19/01 17:00(13) Heren A (1°land.) - KBBC T&T Turnhout HSE ARode Los
COM
OVHSE31BBI17
25/01 18:00Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B - (15) Heren C (3°prov)Sporthal De Witte Molen
COM
OVHSE21ABI17
25/01 20:30B.B.C. Zele HSE A - (14) Heren B (2°prov)V.H.V.D.
COM
LAHSE11ABI19
25/01 20:45GSG Aarschot HSE A - (13) Heren A (1°land.)Stedelijke Sporthal Demervallei
COM
OVDSE21BHC13
26/01 11:00BBC Houtem DSE C - (16) Dames A (2°prov)De Fabriek
COM
LAHSE11ACI30
02/02 16:30Hubo Limburg United HSE C - (13) Heren A (1°land.)Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
COM
LAHSE11ADI05
08/02 18:15Kortrijk Spurs HSE B - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Lange Munte
COM
OVHSE31BDI05
08/02 20:45BBC Erembodegem HSE A - (15) Heren C (3°prov)Denderdal
COM
OVHSE21ADI05
09/02 15:00BBC Olympia Denderleeuw HSE B - (14) Heren B (2°prov)Lecompte
COM
OVHSE31BIG06
15/02 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Wuitens Hamme HSE ARode Los
COM
OVHSE21AIG06
15/02 20:30(14) Heren B (2°prov) - LDP Donza HSE DRode Los
COM
LAHSE11AIG06
16/02 17:00(13) Heren A (1°land.) - LDP Donza HSE BRode Los
COM
OVHSE31BEI07
22/02 16:45BBC Wildcats Gavere HSE A - (15) Heren C (3°prov)De Vierklaver
COM
OVHSE21AEI07
22/02 18:00BBC Falco Gent HSE C - (14) Heren B (2°prov)Sint Janscollege
COM
LAHSE11AEI07
22/02 20:30KBBC Miners Beringen HSE A - (13) Heren A (1°land.)Spectrum College Campus Beringen
COM
OVHSE31BIM09
29/02 18:00(15) Heren C (3°prov) - Onderons Grembergen HSE ARode Los
COM
OVHSE21AIM09
29/02 20:30(14) Heren B (2°prov) - BC Black Boys Erpe-Mere HSE BRode Los
COM
LAHSE11AIM09
01/03 17:00(13) Heren A (1°land.) - Stevoort BBC HSE ARode Los
COM
OVHSE21AKI08
06/03 21:00Gent-Oost Eagles HSE B - (14) Heren B (2°prov)Sporthalle Melle Vogelhoek
COM
OVHSE31BKI08
07/03 18:00Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE - (15) Heren C (3°prov)De Veldmuis
COM
LAHSE11AKI08
07/03 21:00Duffel K.B.B.C. HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Rooienberg
COM
OVHSE31BIC23
14/03 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Expo Denderleeuw HSE ARode Los
COM
OVHSE21AIC23
14/03 20:30(14) Heren B (2°prov) - BBC United Ninove HSE ARode Los
COM
LAHSE11AIA25
15/03 17:00(13) Heren A (1°land.) - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE ARode Los
COM
OVHSE31BIF25
28/03 18:00(15) Heren C (3°prov) - BBC Hotshots Destelbergen HSE BRode Los
COM
OVHSE21AIF25
28/03 20:30(14) Heren B (2°prov) - BBC Helios Ford Zottegem HSE BRode Los
COM
LAHSE11AIJ29
29/03 17:00(13) Heren A (1°land.) - Geranimo Bornem Basket HSE ARode Los
COM
OVHSE31BJI24
04/04 17:00Gent-Oost Eagles HSE C - (15) Heren C (3°prov)Sporthalle Melle Vogelhoek
COM
LAHSE11AOI26
04/04 20:30Sgolba Aalter HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sportpark Aalter
COM
OVHSE21AJI24
04/04 20:45BBC Eksaarde HSE A - (14) Heren B (2°prov)Sporthal De Muylaert
COM
LAHSE11AIF27
12/04 17:00(13) Heren A (1°land.) - BBC Helios Ford Zottegem HSE ARode Los
COM
OVHSE21AAI26
18/04 18:30KBBC Bavi Gent HSE B - (14) Heren B (2°prov)Neptunus
COM
LAHSE11ALI28
18/04 20:30BC Asse-Ternat HSE A - (13) Heren A (1°land.)Sporthal Walborrepark
COM
OVHSE31BAI26
25/04 18:30Tigers Evergem HSE A - (15) Heren C (3°prov)Hoge Wal